Bize Ulaşın

Fenerbahçe HDI Sigorta

Fenerbahçe HDI Sigorta’nın konuğu Altekma

Fenerbahçe HDI Sigorta

Fenerbahçe HDI Sigorta Erkek Voleybol Takımımız, AXA Sigorta Efeler Ligi’nin 17. haftasında İzmir temsilcisi Altekma’yı konuk ediyor. 24 Kasım Salı günü saat 13.00’da başlayacak müsabaka Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu’nda oynanacak ve TRT Spor-2’den canlı olarak ekranlara gelecek.

Takımımızın, ligin 12.haftasında Ziraat Bankkart ile oynayacağı karşılaşma ise rakip takımda COVID-19 pozitif vakalara rastlanması nedeniyle tehir edilmişti.

Ligde oynadığı 15 maçın 14’ünü kazanan Takımımız 39 puanla zirvede yer alıyor. Konuk takım Altekma ise 7 galibiyet, 7 de mağlubiyetle 7.sırada bulunuyor. Fenerbahçemiz, ligin ikinci haftasında rakibiyle deplasmanda oynadığı müsabakadan 3-2 galip ayrılmıştı.

Başantrenörümüz Erkan Toğan yönetimindeki Fenerbahçe HDI Sigorta Erkek Voleybol Takımımızda hedef Altekma karşısından da galibiyetle ayrılmak.

Fenerbahçe HDI Sigorta

Fenerbahçe HDI Sigorta 0-3 Ziraat Bankkart

Fenerbahçe HDI Sigorta

Fenerbahçe HDI Sigorta Erkek Voleybol Takımımız, Koronavirüs önlemleri kapsamında tehir edilen AXA Sigorta Efeler Ligi 12. hafta erteleme maçında Ziraat Bankkart’ı konuk etti. Takımımız, Burhan Felek Voleybol Salonu’nda oynanan mücadeleden 3-0 mağlup ayrıldı.

Yönetim Kurulu Üyemiz Simla Türker Bayazıt da karşılaşmayı tribünden takip etti.

Fenerbahçe HDI Sigorta Erkek Voleybol Takımımız, mücadeleye İzzet Ünver, Salvador Hidalgo, Ulaş Kıyak, Graham Vigrass, Emre Batur, Metin Toy ve libero Hasan Yeşilbudak ile başladı.

Karşılaşma Salvador Hidalgo ve Muhammed Ertuğrul’un karşılıklı sayılarıyla başladı (1-1). Hidalgo ve Vigrass’la 3-2’lik üstünlüğü yakalayan Fenerbahçemiz, Metin Toy’un blok auttan bulduğu sayılarla da skor üstünlüğünü korudu (5-4). Ziraat Bankkart, Arslan Ekşi ve Van Garderen’le maça ortak olsa da (8-8) Metin Toy ve Hidalgo ikilisiyle teknik molaya 12-10 önde giren taraf Takımımız oldu. Mola dönüşünde Ter Maat ve Martin Atanasov’un serisiyle eşitliği yakalayan Ziraat Bankkart, devamında 3 sayılık bir fark yakaladı (14-17). Setin bu bölümünde etkili hücum organizasyonları sonucu Emre Batur’la farkı 1’e (16-17) indiren Erkek Voleybol Takımımız, maçta yeniden öne geçti (20-19). Büyük bir çekişmeye sahne olan setin son bölümünde Bedirhan Bülbül’ü devreye sokan konuk takım, seti 22-25 kazandı.

Ter Maat ve Arslan Ekşi’yle ikinci sete iyi başlayan Ziraat Bankkart, setin hemen başında 3 sayılık bir fark yakaladı (1-4). Bedirhan Bülbül ve Martin Atanasov’la 3-7’lik üstünlüğü yakalayan konuk takımı, Hoag ve Hidalgo’yla durduran Fenerbahçemiz, farkı 2 sayıya indirdi (6-8). Önemli bir geri dönüşe imza atarak seti dengeleyen (9-9) Fenerbahçemize karşı konuk takım, teknik molaya 10-12 önde girdi. Fenerbahçe HDI Sigorta Erkek Voleybol Takımımız, mola dönüşünde Metin Toy’un üst üste bulduğu ACE’lerle 13-12’lik üstünlüğü yakaladı. Tansiyonun yükseldiği bu bölümde karşılıklı yapılan servis hataları da dikkat çekti (15-15). Devamında Emre Batur ve İzzet’in file üzerindeki mücadelesiyle farkı 3 sayıya (18-15) çıkartan Takımımız, rakibe mola aldırdı. Moladan 2-0’la dönen Ziraat Bankkart farkı 1 sayıya indirdi (18-17). Son bölümde kıran kırana bir mücadele yaşanırken, set sayısının sürekli el değiştirdiği ikinci setin kazananı ise 29-31’le Ziraat Bankkart oldu.

Üçüncü set Van Garderen’in servis atışıyla başlarken ilk sayı Fenerbahçemizin oldu (1-0). Ter Maat ve Van Garderen’le üretken olan Ankara temsilcisine Vigrass ve Hidalgo’yla cevap veren Fenerbahçemiz maçı dengede tuttu (7-7). Setteki teknik molaya 9-12’yle önde giren konuk takım, mola dönüşünde de Arslan Ekşi’nin blok sayısıyla farkı 4 sayıya çıkardı (9-13). Setin geriye kalan bölümünde skor üretme adına daha etkili olan konuk takım, seti 16-25; maçı da 3-0 kazandı.

Karşılaşmanın istatistiklerine ulaşmak için tıklayınız.

Okumaya devam et

Fenerbahçe HDI Sigorta

Fenerbahçe HDI Sigorta 3-0 Halkbank

Fenerbahçe HDİ sigorta

AXA Sigorta Efeler Ligi’nin 22. haftasında Ankara temsilcisi Halkbank’ı konuk eden Fenerbahçe HDI Sigorta Erkek Voleybol Takımımız, Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu’nun ev sahipliği yaptığı mücadeleden 3-0 galip ayrıldı. 25-22, 25-22 ve 25-21’lik setler sonunda ligdeki 17. galibiyetine imza atan Takımımız, böylece galibiyet serisini sürdürmüş oldu.

Yönetim Kurulu Üyemiz Simla Türker Bayazıt da karşılaşmayı takip etti.

Fenerbahçemiz mücadeleye Salvador Hidalgo, Metin Toy, Emre Batur, Ulaş Kıyak, Graham Vigrass, İzzet Ünver altısı ve libero Hasan Yeşilbudak ile başladı.

Maçın ilk servisi Halkbank’tan gelse de mücadelenin ilk sayısını ev sahibi Fenerbahçemiz buldu(1-0). Konuk takım ise maçtaki ilk sayısını Hernandez’le üretti (1-1). Hidalgo’nun smaçları, Metin Toy’un da ACE’leriyle 3-0’lık bir seri ile 4-1’lik üstünlüğü yakalayan Erkek Voleybol Takımımızı, Gökhan Gökgöz’ün blok sayısıyla durduran Halkbank, farkı 2 sayıya indirdi (4-2). Devamında Hidalgo ve Emre Batur’la skoru 7-3’e getiren Takımımız karşısında konuk takım; Gökhan’ın servis turu ile Alexander Berger ve ve Fernando Hernandez’in serisiyle 7-9 öne geçti. Devamında Emre Batur’la rakibin serisini kıran Fenerbahçe HDI Sigorta Erkek Voleybol Takımımız, maçta yeniden öne geçti (11-9). Takımımız bu bölümde rakibin 6 sayılık serisine, 4 sayılık seriyle cevap verdi ve teknik molaya 12-11’lik üstünlükle girdi. Mola dönüşünde Vigrass’ın blok performansı, Hidalgo’nun da ACE’leriyle rakibin savunma direncini kıran Fenerbahçemiz, 19-14’lük üstünlüğü yakaladı. Hernandez ve Berger’le sette kalmaya çalışan Halkank’ı Kaptan Ulaş Kıyak ve Hidalgo’yla durduran Fenerbahçemiz, seti 25-22 kazandı.

İkinci sete Berger’in sayısıyla başlayan Ankara temsilcisine Takımımız Metin Toy’la cevap verdi (1-1).  Top taşıma ve file hatalarının yaşandığı setin hemen başında skor anlamında eşitlik (4-4) söz konusu olsa da devamında 3-0’lık bir seriyle Takımımız, 7-4’ü buldu. Hidalgo ve Metin Toy ikilisiyle farkı 4 sayıya çıkaran Erkek Voleybol Takımımız, 12-8’le teknik molaya önde girdi. Molanın ardından Halkbank’ın maça ortak olmasıyla skor üstünlüğünün sürekli el değiştirdiği setin son bölümünde büyük bir heyecan yaşandı. Son bölümde Kaptan Ulaş Kıyak’ın kritik blok sayılarıyla avantajı eline geçiren Fenerbahçe HDI Sigorta Erkek Voleybol Takımımız, seti 25-22 kazanarak 2-0 öne geçti.

Oğuzhan Karasu’nun servisiyle başlayan üçüncü sette ilk sayı da Halkbank’ta Efe Bayram’dan geldi (0-1). Emre Batur’la setteki ilk sayısını bulan Fenerbahçemiz devamında yakaladığı seriyle skoru 5-2’ye getirdi. Setteki teknik molaya 12-7 önde giren Takımımız, Emre Batur, Hidalgo ve Metin Toy’la rakibin direncini kırdı ve maçtaki en büyük farkı yakaladı (18-9). Setin geriye kalan bölümünde de liderliğini sürdüren Takımımız, seti 25-21, maçı da 3-0 kazandı.

Karşılaşmanın istatistiklerine ulaşmak için tıklayınız.

Okumaya devam et

Fenerbahçe HDI Sigorta

Erkek Voleybol Takımımız Halkbank’ı konuk ediyor

Fenerbahçe HDİ sigorta

Fenerbahçe HDI Sigorta Erkek Voleybol Takımımız, AXA Sigorta Efeler Ligi’nin 22. haftasında Ankara temsilcisi Halkbank’ı konuk ediyor. 19 Aralık Cumartesi günü (bugün) saat 12.00’da başlayacak müsabaka Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu’nda oynanacak ve TRT Spor 2’den canlı olarak ekranlara gelecek.

Takımımızın, 12.haftada Ziraat Bankkart, 18.haftada Tokat Belediye Plevne, 19.haftada İstanbul BBSK, 20.haftada Spor Toto ile oynayacağı maçlar tehir edilmişti.

AXA Sigorta Efeler Ligi’nde oynadığı 17 maçın 16’sını kazanan Takımımız 44 puanla zirvede yer alıyor. Konuk takım Halkbank ise 11 galibiyet, 6 da mağlubiyetle 4.sırada bulunuyor. Fenerbahçemiz, ligin 7.haftasında rakibiyle deplasmanda oynadığı müsabakadan 3-2 galip ayrılmıştı.

Başantrenörümüz Erkan Toğan yönetimindeki Fenerbahçe HDI Sigorta Erkek Voleybol Takımımızda hedef galibiyet serisini sürdürmek.

Okumaya devam et
Reklam

Yazarlar

Geri Sayım

Demir Grup Sivasspor — Fenerbahçe (On time)

Yeni 4 Eylül Stadyumu
Süper Lig

Süper Lig Puan Durumu

PosTakımOPuan
11838
21838
31834
41833
51831

Facebook

Öne Çıkanlar