Bize Ulaşın

Masa Tenisi

Masa Tenisi takımlarımız Avrupa Kupası ETTU Cup 3.Tur ilk maçlarını oynadı

Fenerbahçe Masa Tenisi Kadın ve Erkek Takımlarımız, Avrupa Kupası ETTU Cup 3.Tur ilk maçlarına çıktı.

Metro Enerji Salonu’nda oynanan mücadelelerde Mohamed El-Beiali, Mesud Farahmand ve Afşin Gül’den oluşan Masa Tenisi Erkek Takımımız, İspanya’nın Cajasur Priego TM takımına 3-1,1-3, 0-3 ve 1-3’lük setler sonunda 3-1 kaybederken; Nadezhda Bogdanova, Sibel Altınkaya ve Gülpembe Özkaya’nın yer aldığı Masa Tenisi Kadın Takımımız da Hollanda ekibi TTV Lybrae Heerlen’e 1-3, 0-3, 3-0 ve 2-3’lük setler sonunda 3-1 yenildi.

Müsabakaları Yönetim Kurulu Üyelerimiz Mustafa Kemal Danabaş, Simla Türker Bayazıt ve Muhittin İlker Dinçay ile Amatör Şubeler Koordinatörümüz Fikret Çetinkaya da izledi.

Masa Tenisi Kadın Takımımız, bu turdaki rövanş maçını 23 Kasım Cuma günü Hollanda deplasmanında, Masa Tenisi Erkek Takımımız ise 24 Kasım Cumartesi günü İspanya deplasmanında oynayacak.

Masa Tenisi

Masa Tenisi Şubemiz Erkek ve Kadınlarda ilk yarıyı lider tamamladı

Batman’da 2-3 Mart tarihlerinde oynanan Masa Tenisi Süper Lig 4. Etap maçları sonunda, Fenerbahçe Masa Tenisi Kadın ve Erkek Takımlarımız, Masa Tenisi Süper Lig’de ilk devreyi lider tamamladı.

Masa Tenisi Erkek Takımımız, ilk gün Türk Telekom ve zirve mücadelesi verdiği Beşiktaş’ı 4-1’lik skorlarla geçerken; ikinci gün ise Malatya Büyükşehir Belediyesi’ni 4-0 mağlup etti.

Kadın Takımımız ise ilk gün Yalova Belediye Gençlik Spor’u 4-0, Kayseri Kocasinan Belediyesi’ni 4-1 mağlup edereken, ikinci gün maçlarındaysa Bursa Büyükşehir Belediyespor’a 4-1 kaybetti.

Bu sonuçlarla Masa Tenisi Şubemiz Erkek ve Kadınlarda ilk yarıyı lider tamamladı.

Süper Lig´de play-off mücadelelerine sahne olacak ikinci devre 6-7 Nisan tarihlerinde Yalova’da başlayacak ve 4-5 Mayıs tarihlerinde Adana’da sona erecek.

Okumaya devam et

Masa Tenisi

Masa Tenisi Kadın ve Erkek Takımlarımız, Süper Lig’de yoluna kayıpsız devam ediyor

Antalya Spor Salonu’nun ev sahipliğinde 9-10 Şubat tarihlerinde oynanan Masa Tenisi Süper Lig 3. Etap maçlarında, Fenerbahçe Masa Tenisi Kadın ve Erkek Takımlarımız, oynadıkları tüm maçları kazanarak önemli bir avantaj elde etti.

Mesud Farahmand, Mohamed Elbeiali, Ahmed Saleh ve Afşin Gül’den oluşan Masa Tenisi Erkek Takımımız, ilk gün maçlarında Girne Amerikan Üniversitesi’ni 4-3, Çukurova Üniversitesi’ni de 4-0’la geçti. İkinci gün Beylikdüzü MTİ’yi 4-0 mağlup eden takımımız, günün diğer maçını ise Bye geçti.

Gülpembe Özkaya, Nadezhda Bogdanova ve Sedanur Kaçar’dan  oluşan Kadın Takımımız ise ilk gün 1955 Batman Belediyespor ve Türk Telekom Spor’u 4-0; ikinci gün de Çukurova Üniversitesi’ni 4-1, Bursaspor’u 4-0 yendi.

Masa Tenisi Süper Lig 4. Etap maçları, 2-3 Mart 2019 tarihlerinde Batman’ın ev sahipliğinde yapılacak.

Masa Tenisi Süper Ligi’nde puan durumuna ve fikstüre ulaşmak için tıklayınız.

Okumaya devam et

Masa Tenisi

Gençler Marmara Bölge Takım Yarışmaları yapıldı

Fenerbahçe Masa Tenisi kadın ve erkek takımlarımız, Bolu’nun ev sahipliğinde 22-23 Aralık tarihlerinde yapılan Gençler Marmara Bölge Takım Yarışmaları’nda mücadele etti. Müsabakalar sonunda erkek takımımız 4’üncü, kadın takımımız ise 3’üncü oldu.

Bolu Spor Salonu’nda, 1 Ocak 2001 ve sonrası doğumlu lisanslı sporcuların katıldığı Gençler Bölge Birinciliği Yarışmaları’nda, Karadeniz Bölgesi ile Marmara Bölgesi maçları oynandı. Müsabakalar sonucu Marmara Bölgesi’nden 9 erkek, 7 bayan takım Türkiye Şampiyonası finallerine gitmeye hak kazandı.

Okumaya devam et
Reklam

Yazarlar

Geri Sayım

MKE Ankaragücü — Fenerbahçe

Osmanlı Stadyumu
Spor Toto Süper Lig

Spor Toto Süper Lig

Lefter Küçükandonyadis Sezonu Puan Durumu

PozTakımOPuan
12658
22652
32647
42643
52637
62635
72635
82634
92634
102634
112634
122633
132631
142631
152628
162627
172622
182621

Facebook

Öne Çıkanlar