Bize Ulaşın

Masa Tenisi

Masa Tenisi Kadın ve Erkek Takımlarımız, Süper Lig’de yoluna kayıpsız devam ediyor

Antalya Spor Salonu’nun ev sahipliğinde 9-10 Şubat tarihlerinde oynanan Masa Tenisi Süper Lig 3. Etap maçlarında, Fenerbahçe Masa Tenisi Kadın ve Erkek Takımlarımız, oynadıkları tüm maçları kazanarak önemli bir avantaj elde etti.

Mesud Farahmand, Mohamed Elbeiali, Ahmed Saleh ve Afşin Gül’den oluşan Masa Tenisi Erkek Takımımız, ilk gün maçlarında Girne Amerikan Üniversitesi’ni 4-3, Çukurova Üniversitesi’ni de 4-0’la geçti. İkinci gün Beylikdüzü MTİ’yi 4-0 mağlup eden takımımız, günün diğer maçını ise Bye geçti.

Gülpembe Özkaya, Nadezhda Bogdanova ve Sedanur Kaçar’dan  oluşan Kadın Takımımız ise ilk gün 1955 Batman Belediyespor ve Türk Telekom Spor’u 4-0; ikinci gün de Çukurova Üniversitesi’ni 4-1, Bursaspor’u 4-0 yendi.

Masa Tenisi Süper Lig 4. Etap maçları, 2-3 Mart 2019 tarihlerinde Batman’ın ev sahipliğinde yapılacak.

Masa Tenisi Süper Ligi’nde puan durumuna ve fikstüre ulaşmak için tıklayınız.

Masa Tenisi

Gençler Marmara Bölge Takım Yarışmaları yapıldı

Fenerbahçe Masa Tenisi kadın ve erkek takımlarımız, Bolu’nun ev sahipliğinde 22-23 Aralık tarihlerinde yapılan Gençler Marmara Bölge Takım Yarışmaları’nda mücadele etti. Müsabakalar sonunda erkek takımımız 4’üncü, kadın takımımız ise 3’üncü oldu.

Bolu Spor Salonu’nda, 1 Ocak 2001 ve sonrası doğumlu lisanslı sporcuların katıldığı Gençler Bölge Birinciliği Yarışmaları’nda, Karadeniz Bölgesi ile Marmara Bölgesi maçları oynandı. Müsabakalar sonucu Marmara Bölgesi’nden 9 erkek, 7 bayan takım Türkiye Şampiyonası finallerine gitmeye hak kazandı.

Okumaya devam et

Masa Tenisi

Masa Tenisi Kadın ve Erkek Takımlarımız 2.Etap maçlarını kayıpsız geçti

Tozkoparan Spor Salonu’nun ev sahipliğinde 8-9 Aralık tarihlerinde oynanan Masa Tenisi Süper lig 2. Etap maçlarında, Fenerbahçe Masa Tenisi Kadın ve Erkek Takımlarımız, oynadıkları tüm maçları kazanarak önemli bir avantaj elde etti.

Mesud Farahmand, Mohamed Elbeiali, Ahmed Saleh, Afşin Gül  ve Bartu Çakır’dan oluşan Masa Tenisi Erkek Takımımız, ilk gün maçlarında Sarkuysan ve İBB’yi 4-1, ikinci gün maçlarındaysa Koza Wos’u 4-3, Antalya Büyükşehir Belediyesi’ni de 4-1’lik skorla mağlup etti.  Gülpembe Özkaya, Sibel Altınkaya, Ece Altundere, Sedanur Kaçar ve İlayda Yılmaz’dan oluşan Kadın Takımımız ise ilk gün Pendik Belediyesi ve Çorum İhtisas’ı 4-1; ikinci gün de Tigem’i 4-3, Elazığ MTİ’yi de 4-1 yendi.

Masa Tenisi Takımlarımız, 1’inci ve 2’nci etap maçları sonucunda 8 maçta 8 galibiyet aldı.

Okumaya devam et

Masa Tenisi

Yıldızlar Marmara Bölgesi Takım maçlarında üçüncü olduk

Kocaeli’nin ev sahipliğinde 24-25 Kasım tarihlerinde yapılan Yıldızlar Marmara Bölgesi Takım maçlarında Masa Tenisi Kız ve Erkek takımlarımız 3’üncülük elde etti.

Okumaya devam et
Reklam

Yazarlar

Geri Sayım

FK Zenit — Fenerbahçe

Sankt-Peterburg
Uefa Avrupa Ligi

Spor Toto Süper Lig

Lefter Küçükandonyadis Sezonu Puan Durumu

PozTakımOPuan
12248
22242
32239
42234
52234
62233
72231
82229
92229
102228
112228
122225
132225
142224
152224
162224
172221
182218

Facebook

Öne Çıkanlar