Bize Ulaşın

Masa Tenisi

Masa Tenisi Kadın ve Erkek Takımlarımız ETTU Cup’ta ilk maçlarına çıkıyor

Fenerbahçe Masa Tenisi Kadın ve Erkek takımlarımız, Avrupa Kupası’na, 17 Kasım Cumartesi günü Metro Enerji Salonu’nda oynayacakları maçlarla başlayacak.

2012 ve 2013 yıllarında üst üste Avrupa Kupası Şampiyonu, 2015 yılında da Avrupa Şampiyonlar Ligi şampiyonluğunu kazanan Kadın Masa Tenisi takımımız ile 2018 yılında Avrupa Kupası’nda final oynama başarısı gösteren Erkek Masa Tenisi takımımız, Avrupa Kupası ETTU CUP(Avrupa Masa Tenisi Birliği Kupası) 3. Tur ilk maçına çıkıyor.

Metro Enerji Salonu’nun ev sahipliğinde oynanacak müsabakalarda Erkek Masa Tenisi takımımız, İspanya’nın Cajasur Priego TM takımıyla saat 16.00’da, Kadın Masa Tenisi takımımız ise Hollanda ekibi TTV Lybrae Heerlen ile saat 19.30’da karşı karşıya gelecek.

Kadın Masa Tenisi takımımız, bu turdaki rövanş maçını 23 Kasım Cuma günü Hollanda deplasmanında, Erkek Masa Tenisi takımımız ise 24 Kasım Cumartesi günü İspanya deplasmanında oynayacak.

Masa Tenisi

Gençler Marmara Bölge Takım Yarışmaları yapıldı

Fenerbahçe Masa Tenisi kadın ve erkek takımlarımız, Bolu’nun ev sahipliğinde 22-23 Aralık tarihlerinde yapılan Gençler Marmara Bölge Takım Yarışmaları’nda mücadele etti. Müsabakalar sonunda erkek takımımız 4’üncü, kadın takımımız ise 3’üncü oldu.

Bolu Spor Salonu’nda, 1 Ocak 2001 ve sonrası doğumlu lisanslı sporcuların katıldığı Gençler Bölge Birinciliği Yarışmaları’nda, Karadeniz Bölgesi ile Marmara Bölgesi maçları oynandı. Müsabakalar sonucu Marmara Bölgesi’nden 9 erkek, 7 bayan takım Türkiye Şampiyonası finallerine gitmeye hak kazandı.

Okumaya devam et

Masa Tenisi

Masa Tenisi Kadın ve Erkek Takımlarımız 2.Etap maçlarını kayıpsız geçti

Tozkoparan Spor Salonu’nun ev sahipliğinde 8-9 Aralık tarihlerinde oynanan Masa Tenisi Süper lig 2. Etap maçlarında, Fenerbahçe Masa Tenisi Kadın ve Erkek Takımlarımız, oynadıkları tüm maçları kazanarak önemli bir avantaj elde etti.

Mesud Farahmand, Mohamed Elbeiali, Ahmed Saleh, Afşin Gül  ve Bartu Çakır’dan oluşan Masa Tenisi Erkek Takımımız, ilk gün maçlarında Sarkuysan ve İBB’yi 4-1, ikinci gün maçlarındaysa Koza Wos’u 4-3, Antalya Büyükşehir Belediyesi’ni de 4-1’lik skorla mağlup etti.  Gülpembe Özkaya, Sibel Altınkaya, Ece Altundere, Sedanur Kaçar ve İlayda Yılmaz’dan oluşan Kadın Takımımız ise ilk gün Pendik Belediyesi ve Çorum İhtisas’ı 4-1; ikinci gün de Tigem’i 4-3, Elazığ MTİ’yi de 4-1 yendi.

Masa Tenisi Takımlarımız, 1’inci ve 2’nci etap maçları sonucunda 8 maçta 8 galibiyet aldı.

Okumaya devam et

Masa Tenisi

Yıldızlar Marmara Bölgesi Takım maçlarında üçüncü olduk

Kocaeli’nin ev sahipliğinde 24-25 Kasım tarihlerinde yapılan Yıldızlar Marmara Bölgesi Takım maçlarında Masa Tenisi Kız ve Erkek takımlarımız 3’üncülük elde etti.

Okumaya devam et
Reklam

Yazarlar

Geri Sayım

Bursaspor vs Fenerbahçe

Bursa Büyükşehir Belediye Stadyumu
Spor Toto Süper Lig

Spor Toto Süper Lig

Lefter Küçükandonyadis Sezonu Puan Durumu

PozTakımOPuan
11838
21832
31832
41729
51829
61829
71828
81828
91824
101822
111721
121821
131820
141820
151817
161816
171716
181712

UEFA Avrupa Ligi

D Grubu Puan Durumu

PozTakımOPuan
1614
268
367
463

Facebook

Öne Çıkanlar