Ali Koç, Puan durumundan ziyade... - Fener Alayı
Bize Ulaşın

Futbol

Ali Koç, Puan durumundan ziyade…

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, “Puan durumundan ziyade şu aşamada bizleri en çok sevindiren ve umut vadeden unsur ise bu dönemde yakalamış olduğumuz istatistik, takımımızın savaşma ruhu, kazanma arzusu ve takımdaki birlik beraberlik havasıdır” ifadelerini kullandı.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un, Fenerbahçe Spor Kulübü’nün resmi yayın organlarından Fenerbahçe Dergisi’ndeki başyazısı şöyle:

Sevgili Fenerbahçeliler,

Sezonun ilk 6 haftasındaki zorlu fikstüre rağmen Futbol Takımımız, hocamız Ersun Yanal liderliğinde Süper Lige başarılı bir başlangıç yapmıştır.

Puan durumundan ziyade şu aşamada bizleri en çok sevindiren ve umut vadeden unsur ise bu dönemde yakalamış olduğumuz istatistik, takımımızın savaşma ruhu, kazanma arzusu ve takımdaki birlik beraberlik havasıdır.

Geçtiğimiz hafta sonu ezeli rakibimiz Galatasaray ile oynadığımız derbi karşılaşmasında takımımızın ortaya koyduğu mücadele hepimizi mutlu etti.

Takımımızın gösterdiği hırs, azim ve 90 dakika boyunca sahada görmek istediğimiz Fenerbahçe’nin her geçen gün daha da oturan bir sistemle var olması, camiamızı gün geçtikçe daha da kenetliyor, 29. Şampiyonluğumuza olan inancımızı kuvvetlendiriyor.

Futbolcularımız hafta boyunca derbiye dair çalışmalarını gerçekleştirirken tek düşünceleri 3 puan ile evimize dönmekti. Tek üzüntümüz, bu azimli ve mücadeleci futboldan ve hafta boyu yapılan tüm çalışmalardan sonra derbiden galibiyetle ayrılamamak oldu.

Öte yandan bu maçta deplasman tribününü doldurarak takımımızı 90 dakika boyunca bir an bile susmadan desteklerini gösteren, atmosferi bir kez daha Kadıköy’e çeviren taraftarlarımıza sonsuz teşekkürlerimizi iletiyorum.

Sezon uzun soluklu bir maraton. Her maçı ayrı bir final gibi görerek, rehavete kapılmadan kararlı bir şekilde bu yürüyüşümüze omuz omuza devam edeceğiz. Ayrıca samimi eleştiriden öteye takımımızın aleyhine yapılan kasıtlı yorumları, gündem olmak adına atılan adımları ve yaratmaya çalışılan haksız algıları da görmezden gelip camia olarak sadece hedefimize odaklanmak zorunda olduğumuzu bir kez daha vurgulamak isterim.

Geçtiğimiz ay içerisinde yaşadığımız bir başka gelişme ise Avrupa’daki futbol kulüplerini temsil eden en önemli kuruluş olan Avrupa Kulüpler Birliği (ECA)’ın seçimlerinde yönetim kuruluna seçilerek bu önemli yapının içerisinde ülkemizin dahil olması oldu. Bu seçimde ülkemizi temsil eden üye kulüplerden Başakşehir, Beşiktaş ve Galatasaray’a destekleri için teşekkür ederim.

2008 yılında kurulan Avrupa Kulüpler Birliği (ECA), UEFA müsabakalarında mücadele eden kulüpleri doğrudan temsil eden tek kuruluştur. 55 farklı ülkeden toplam 246 üyesiyle faaliyet gösteren birlik, demokratik yönetim modeliyle her bir kulübün faydası için çabalarken; aynı zamanda kulüplerin, oyunun temel paydaşı olarak tanınmasını sağlamak için hareket etmektedir.

Avrupa Kulüpler Birliği İcra Kurulu, her biri belirli bir uzmanlık alanına tahsis edilmiş ve geniş bir coğrafi bölgedeki kulüp temsilcilerinden oluşan Çalışma Gruplarının desteğiyle, kulüp futbolunun geleceği için kararlar alır ve kulüplerin UEFA, FIFA ve AB düzeyinde haklarını korumak adına temsil eder.

Aynı toplantıda Avrupa Kulüpler Birliği başkanlığına yeniden seçilen Juventus Başkanı Andrea Agnelli’yi kutluyor, 2023’e kadar sürecek bu görevde hepimize başarılar diliyorum.

Buradan yola çıkarak daha önce pek çok kez dile getirdiğim konuyu bir kez daha vurgulamam gerekirse; dünya futbolunda ve spor gündeminde, futbolu, spor organizasyonlarını daha izlenir kılacak, marka değerini ve gelirlerini arttıracak yeni formatlar yepyeni düzenlemeler konuşuluyor, tartışılıyor.

Ülke futbolumuzun marka değeri üzerine hassasiyet göstermemiz gereken bu dönemde, yenilikleri takip etmeli, mevcut yapıyı nasıl daha iyi bir hale getirebiliriz diye çalışmalıyız. Bu bağlamda hepimizin aynı gemide olduğu bilinciyle ‘yapıcı rekabet’ olarak tanımlayacağım sahada kora kor mücadele ederken saha dışında da güçlü bir işbirliği içerisinde olacak seviyeye gelmeliyiz.

Geçtiğimiz günlerde, Yönetim Kurulumuz ile birlikte Türkiye Futbol Federasyonu Başkanlığı’na seçilen Sayın Nihat Özdemir ve yönetim kuruluna nezaket ziyareti gerçekleştirdik. Fenerbahçe Spor Kulübü olarak kendilerine görevlerinde başarılar diledik.

Bu noktada Fenerbahçe olarak ‘mutlak adalet ve eşitliğin egemen olduğu’ bir sistemin olmazsa olmaz olduğunu bir kez daha vurguluyor; bu doğrultuda atılacak tüm adımlarda üzerimize düşeni yapmaya hazır olduğumuzu paylaşmak istiyorum.

Geçtiğimiz ay milli takımlarımız futbol, basketbol ve voleybolda çok önemli müsabakalara çıktılar.

Türk milleti olarak söz konusu ulusal takımlarımızı desteklemek olunca milli ruh, birlik ve beraberlik kavramlarımızın üst seviyede olduğunu görmek ve milli formayı taşıyan takımlarımızı hep birlikte omuz omuza desteklememiz ülkemiz ve Türk sporu adına mutluluk vericidir.

Bu noktada Avrupa Voleybol Şampiyonası’nda ikinci olan Kadın Voleybol Milli Takımımızı tebrik ediyor; Ankara’da gerçekleştirilen organizasyonda takımımızı tüm güçleriyle destekleyen tüm halkımıza teşekkür ediyorum.

Ayrıca bu güzel organizasyona başarılı bir şekilde ev sahipliği yapan Türkiye Voleybol Federasyonumuzu da canı gönülden kutlarım.

Milli Futbol Takımımız 2020 Avrupa Futbol Şampiyonası’na emin adımlarla yürüyor. Millilerimiz 11 Ekim 2019 tarihinde stadımızda Arnavutluk Milli Takımı ile karşı karşıya gelecek.

Şükrü Saracoğlu ev sahipliğinde oynanacak bu karşılaşmada tüm tribünlerimizi kırmızı beyaz yaparak konsantrasyonumuzu milli takımımızın galibiyetine odaklamalıyız.

Aidiyet duygusunu pekiştirmek, bir kez daha millilerimizin en büyük gücü olmak adına tuttuğumuz takımların formaları yerine milli formalarımızı giyerek takımımızı desteklememiz çok büyük önem taşımaktadır. Tüm kalbimiz Türkiye ile…

Ayrıca Milli müsabakalarda takımlarımızın başarılarında pay sahibi olan kaptanlarımız Eda Erdem Dündar, Emre Belözoğlu ve Melih Mahmutoğlu olmak üzere tüm millilerimizi kutluyor, başarılarının devamını diliyorum. Türk sporunun gelişimi noktasında futbol dışında da tüm branşlarımıza yapılan yatırımlar ve sponsorluk destekleri çok önemli bir konumda bulunuyor.

Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımımız bu ay içerisinde çok değerli markalar Corendon Airlines ve Kafkas Mücevherat ile iş birliği anlaşması imzaladı.

Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi 1907 Tribünü’nde gerçekleştirdiğimiz imza törenleriyle basına duyurduğumuz iki değerli anlaşmanın tüm iş partnerlerimizle birlikte hayırlı olmasını diliyorum.

Bu anlaşmalar inanıyorum ki Fenerbahçe Opet’e çok fazla destek ve şans getirecektir. İnşallah hep beraber şampiyonluklar yaşarız.

Bu ay itibariyle hayata geçirdiğimiz, temsilci üyelerimizi ilgilendiren çok önemli bir projeden sizlere bahsetmek istiyorum.

Kulübümüzün geleceği noktasında finansal yapı ne kadar önemliyse tüm üyelerimizi içinde barındıran, katılımcı, çok sesli bir yapıyla çalışmalarını sürdürmesi de o kadar elzemdir.

Asırlık bir çınar olan Kulübümüzün, daha katılımcı bir hale bürünmesi için kongre üye sayımızın artması, geleceğimizin mimarları olan gençleri de içinde barındıran bir yapıya dönüşmesi önceliklerimizden biridir.

Bu doğrultuda, temsilci üyelerimiz için tüm kısıtlamaların kaldırılıp, oy kullanma sürecine dahil olarak kulüp yönetiminde söz sahibi olabilecekleri, Fenerbahçelilik kimliğini hiçbir sınır olmaksızın tam anlamıyla taşıyabilecekleri bir geçiş sürecini başlatıyoruz.

Temsilci Üyeliklerini Kongre Üyeliğine taşımak isteyen üyelerimiz için başlattığımız ve yalnızca 3 ay sürmesi planlanan bu sürece tüm temsilci üyelerimizin katılımlarını bekliyoruz.

Bir fırsat olarak gördüğüm bu önemli kampanyanın detaylarına kulübümüzün iletişim kanalları üzerinden ulaşabilirsiniz.

Geçtiğimiz ayın önemli gelişmelerinden birisi olan, Fenerbahçe kumpası davasında 13. celse 2-28 Eylül 2019 tarihleri arasında 20 iş günü olarak Silivri’deki yapıldı. Üzerinde yüksek önemle durduğumuz Fenerbahçe Kumpas davasındaki tüm gelişmeleri yakından takip edip, avukatlarımız aracılığıyla camiamızı bilgilendiriyoruz. 107 sanıklı dosyada sadece 3 sanık sorgusu kaldı. Bu sanıkların sorgulanması için de mahkeme tarafından yakalama emri çıkarıldı. 14 sanık ise halen firari durumdadır. Mahkeme gelecek celse için bazı tanıkların dinlenmesine karar verdi, müştekiler ve tanıkların dinlenmesine geçilecek. Geçtiğimiz ayda vurguladığımız ve Ergenekon davasının hükmündeki Fenerbahçe kumpası tespitleri için hükümlerin getirilmesi ve 3 Temmuz 2011 dosyasının da Yargıtay’daki durumunun sorulmasına karar verilmesi davanın bu ayki celselerinde yaşanan gelişmelerdir.

Bundan sonraki süreçte ise şikâyetçi ve tanıkların dinlenmesi ve diğer delillerin toplanmasından sonra savcıdan davanın esası hakkındaki görüşü sorulacak ve hüküm aşamasına geçilecektir. Yeni duruşma 6-17 Ocak 2020 tarihinde yapılacaktır. 3 Temmuz 2020’den önce mahkemenin yargılamayı sonuçlandırıp hükme bağlanmasını düşünmekteyiz.

Fenerbahçemize kurulan kumpasın sadece ilintili davalarda değil Türkiye’yi yakinen ilgilendiren diğer davalarda da açıkça beyan edildiği bir ortamda, Yargıtay’da beklenen dava dosyamızın bir an önce sonuçlanmasını; Fenerbahçe kumpas davasının da aynı şekilde, mümkün olan en kısa sürede karara bağlanmasını ivedilikle bekliyoruz.

Geçtiğimiz ay içerisinde hepimizi çok üzen bir veda yaşadık; yaşam enerjisi ve Fenerbahçe sevgisiyle dolu genç Neslicanımız aramızdan ayrıldı. O aramızdan ayrıldı ancak hastalığı karşısındaki destansı mücadelesi hepimize eşsiz bir örnek oldu.

Her zaman gülümseyen yüzüyle akıllarımıza kazınan Neslican Tay’ın güç verdiği, umut olduğu herkese, tüm sevenlerine ve ailesine sabırlar diliyorum. Hepimizin başı sağ olsun.

Ülkemiz açısından çok üzücü bir kaybı daha anmak istiyorum. Balyoz kumpası ile hedef alınan onurlu amiralimiz, Emekli Tümamiral Soner Polat yakalandığı amansız hastalığa yenik düşerek aramızdan ayrıldı.

Soner Polat, 5 Şubat 2014 tarihinde Aydınlık Gazetesi’nde yazdığı ‘Bir Galatasaraylı Gözüyle Fenerbahçe’ yazısında, Fenerbahçe değerlerini rakip bir taraftar gözü ile çok anlamlı şekilde kaleme almıştır.

FETÖ’ye karşı mücadele vermiş olan Kulübümüze dair her Fenerbahçeli’nin gönlünde yer eden değerlendirmelerde bulunan Soner Polat; “Fenerbahçelilik, çıkarsız ve koşulsuz sevgi, sarsılmaz bir dayanışma ve gerektiğinde her türlü baskıcı otoriteye başkaldırabilecek eylem yeteneği demektir.” sözleriyle kulübümüzün FETÖ Kumpası karşısındaki dik duruşunu tanımlamıştır. Bu önemli yazıyı okuyanların bir kez daha okuyup hafızasını tazelemesini, okumayanların ise okumalarını tavsiye ediyorum.

Emekli Tümamiralimizin ruhu şad olsun, mekânı cennet olsun. Ailesinin ve milletimizin başı sağ olsun.

Sözlerime son verirken hepinizi saygı ve sevgiyle selamlıyor, omuz omuza yeni bir şampiyonluk hikâyesinde camiamızın her bir ferdine görev düştüğünü vurgulayarak hepimize başarılar diliyorum.

Yolumuz açık, şansımız bol olsun.

Ali Y. Koç

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı

Futbol

Fenerbahçe’den karton taraftar projesi

Karton Taraftar

Fenerbahçe, koronavirüs salgınının ardından 12 Haziran’da başlayacak Süper Lig maçlarının seyircisiz olması sebebiyle karton taraftar projesini hayata geçirdi.

12 Haziran’da başlayacak Süper Lig maçlarının seyircisiz olması sebebiyle Beşiktaş ve Galatasaray’ın ardından Fenerbahçe de , karton taraftar kampanyasını başlattı.

Fenerbahçe’den yapılan açıklama şöyle;

Bugüne Dek Bizi Hiçbir Şey Ayıramadı, Kavuşma Zamanımız Geldi! Tüm detaylar sevdiksenifenerbahce.org adresinde taraftarlarımızı bekliyor!

Fedakar Sağlık Çalışanlarımız ile her zaman ve her yerde ‘Sevdik Seni Her Şeyden Çok’ Diye Haykıran Taraftarımız, Tribünde Takımımızın Yanında!

Tüm dünya ile birlikte içerisinden geçmekte olduğumuz Koronavirüs sürecinde evlerimizde, ailemizden, sevdiklerimizden, büyüklerimizden ayrı kaldık, birbirimizi özledik, hepimizin sağlığı için kurallara uyduk, uymaya da devam edeceğiz!

Bu süreçte ayrı kaldığımız bir şey daha vardı ki o olmazsa olmazımız, hayatımızın gerçeği, inancımız, umudumuz, aidiyetimiz Fenerbahçe’mizdi!

Şimdi kavuşma zamanı geldi!

Bitmez tükenmez sevgiyle her zaman ve her yerde yanında olduğumuz Takımımızla buluşmak, çıkacağı her maçta yine yanında olmak için geri sayım başladı.

Şimdi daha yüksek sesle “Sevdik Seni Her Şeyden Çok” demek, Fenerbahçe’yi çıkacağı hiçbir maçta yalnız bırakmamak için seni bekliyoruz. sevdikseni.fenerbahce.org adresinden sen de hemen katıl, tribünde yerini al!

Bizi bugüne dek hiçbir şey ayıramadı, koronavirüs de ayıramayacak; #SevdikSeniHerşeydenÇok diyen taraftarımızla Kadıköy’de tribünler Çubuklu aşkıyla dolacak!

Evimizin bir tribünü de bu süreçte tüm risklere rağmen en ön safta yer alan, gecesini gündüzlerine katarak çalışan, ailelerinden ayrı kalan, fedakar kahramanlarımız, eşsiz emekçilerimiz olan sağlık çalışanlarımız için ayrıldı! Ayrıca Üyelerimiz ve futbol kombine sahiplerimiz de bu uygulamadan özel indirimle yararlanabilecek. Kampanyamıza katılan taraftarlarımız, sevdikseni.fenerbahce.org üzerinden, tribüne yerleştirilen fotoğraflarını görüntüleyip #SevdikSeniHerŞeydenÇok etiketiyle sosyal medya hesaplarından da paylaşabilecekler.

Fenerbahçemize destek vermek için Çubuklu’nu giy, sen de tribünlerde yerini al!

#SevdikSeniHerŞeydenÇok diyerek Seyircisiz Maçta Takımının Yanında Olmak İçin Tüm Detayları Aşağıda Taraftarlarımız ve Kongre Üyelerimizin Bilgisine Sunarız:

1.Sağlık çalışanıyım #SevdikSeniHerŞeydenÇok hareketine nasıl katılabilirim?

Siz değerli sağlık çalışanlarımız için ücretsiz 1.000 koltuk ayırdık. Önlüklü / üniformalı bir fotoğrafını sisteme yükledikten sonra sağlık çalışanı olduğunu gösteren kimlik kartını da yüklemeyi unutma. Talebinin başarıyla alınabilmesi için fotoğrafının önlüklü / üniformalı olması ve sağlık çalışanı kimlik kartı fotoğrafının mutlaka yüklenmesi gerekmektedir.

2.#SevdikSeniHerŞeydenÇok hareketine yurt dışından nasıl katılabilirim?

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı değilsen, form içerisindeki T.C. Kimlik Numarası alanını boş bırakabilirsin, ancak Pasaport Numarası alanını doldurmayı unutma. Ödemeyi ise yurt dışında kullandığın kredi kartın ya da banka kartınla yapabilirsin.

3.Fotoğrafımın statta konumlandırıldığından nasıl emin olabilirim? Fotoğrafımı / kartonetimi nasıl görebilirim?

Satın alma işlemin başarıyla tamamlandıktan sonra sana atanan blok numarasını kaydetmeyi unutma. Aynı zamanda sisteme kaydettiğin e-mail adresinebilgilendirme maili iletilecek. İlk iç saha maçımızın olduğu gün sevdikseni.fenerbahce.org sayfasından stat çiziminde blok numaranı tıklayarak kendini bulabileceksin.

4. Ailem ya da arkadaşlarım için de satın alma yapabilir miyim?

Mutlu oluruz… 10 adede kadar seçeceğin kişilerin fotoğraflarını sisteme yükleyebilirsin ancak, Fenerbahçe üyesi ya da kombine sahibiysen sadece sen indirimden faydalanabilirsin, diğer eklediğin fotoğraflar genel satış fiyatından ücretlendirilir. Tek seferde yapacağın toplu alımlarda fotoğraflarınız statta yan yana konumlandırılır. Farklı zamanlarda yapılan işlemler için yan yana oturma imkanı bulunmamaktadır.

5.Sisteme yüklenecek fotoğraf için kriterler nelerdir?

Fotoğrafların başarıyla basılabilmesi ve tribünlerimizde güzel bir görüntü oluşturabilmek için fotoğraf kriterleri büyük önem taşır. Mutlaka beyaz bir duvarın önünde durmalısın, fotoğrafını ise bir başkası 1,5 metreden çekmeli, ayakta olmalısın, belden yukarın dik ve düzgün görülmeli, yüklediğin fotoğraf 600 KB’tan büyük olmalı, sisteme yükleyeceğin fotoğrafta tek kişi olmalısın.

6.Baskılı fotoğrafım ne kadar süre statta kalacak?

2019-2020 sezonu tamamlanana kadar seyircisiz oynanan maçlarda ve Ziraat Türkiye Kupası yarı final rövanş maçında fotoğrafın statta olacak.

7.Ödeme işleminden sonra yüklediğim fotoğrafı değiştirebilir miyim?

Üzgünüz… Ödeme işlemi yapıldıktan sonra fotoğraf değişikliği gerçekleştirilemez.

8.Ödeme iadesi alabilir miyim?

Satın alım sonrası herhangi bir iade ödeme yapılmamaktadır.

9.Fotoğrafım statta hangi kritere göre yerleştiriliyor?#SevdikSeniHerŞeydenÇok hareketinin duyurulması ile birlikte sevdikseni.fenerbahce.org sayfası üzerinden satın alma sırasına göre otomatik olarak yerleştiriliyor.

10.Rakip takım taraftarıyım, #SevdikSeniHerŞeydenÇok hareketine katılabilir miyim?

Maalesef sadece sarı lacivertli renklere gönül vermiş Fenerbahçe taraftarları katılabilir.11.Sisteme yüklediğim fotoğrafım formalı mı olmalı?

Kadıköy’de tribünlerde Çubuklu ruhunu yansıtmak için formalı fotoğrafını yüklemeni tercih ederiz. Ancak forman yoksa kendini nasıl rahat hissediyorsan o şekilde katılabilirsin.

12.Maçlar iptal edilirse ya da ertelenirse ödeme iadesi yapılacak mı?

Maçların ertelenmesi halinde ödemesini gerçekleştirdiğin kartonet belirlenen yeni tarihlerde stadda yerini alacak. Maçların iptal edilmesi halinde ise Kulübümüz tarafından gerekli açıklama yapılacaktır.

13.Fenerbahçe üyesiyim / kombine sahibiyim; çoklu alım yaptığımda indirimli fiyattan mı ödeme yapacağım?Fenerbahçe üyesi ya da kombine sahibiysen sadece kendin için yüklediğin fotoğraf için indirim alabilirsin. Eklediğin diğer fotoğraflar için ücretlendirme genel satış fiyatından olacaktır.

Kaynak: Fanatik

Okumaya devam et

Futbol

Mevlüt Erdinç tedbir için Samandıra’da

Mevlüt Erdinç

Sarı-Lacivertliler çalışmalarını Riva Kampı’nda sürdürüyor. Ancak Mevlüt Erdinç takımdan ayrı bir şekilde Samandıra’da antrenman yapıyor.

Tecrübeli futbolcunun eşinin bir rahatsızlığı bulunuyor. Yönetim ve teknik ekip, Mevlüt’ün virüs bulaşma riskini minimuma indirmek için oyuncunun tek başına çalışmasına izin verdi. 33 yaşındaki forvet, mümkün olduğunca az kişiyle temas ederek hazırlıklarını sürdürüyor.

Kaynak: Fanatik

Okumaya devam et

Futbol

Serhat Akın, Mesut Özil sorusuna çıldırdı! “Fenerbahçe’ye niye gelsin?”

Serhat Akın

Fenerbahçe’nin Kadıköy Boğası lakaplı eski golcüsü Serhat Akın, Twitch kanalında Sarı-Lacivertli ekibin gündemi hakkında çok konuşulacak açıklamalar yaptı. Serhat Akın, Fenerbahçe’nin durumuna adeta isyan etti. İşte Serhat Akın’ın Mesut Özil, Max Kruse, Fenerbahçe Yönetimi için söyledikleri…

Fenerbahçe’nin efsane golcülerinden Serhat Akın, eski takımıyla ilgili çok konuşulacak ifadeler kullandı.

Kullandığı dil ile çok eleştirilen Serhat Akın’ın sözleri sosyal medyada gündeme oturdu. İşte o sözler..

“FENERBAHÇE’DE PARA YOK DEMEYİN!”

Serhat Akın, “Galatasaray’ın kadroya ve yedeklere bakın. Forvette Falcao, Andone, Adem Büyük. Fenerbahçe’de Vedat Muriqi olmazsa kim var? Mevlüt… Para yok demeyin. Zanka, Falette, Tolga Ciğerci, Max Kruse, Tolgay Arslan bu oyuncular bedavaya mı alındı? Çok boş transfer yapıldı.” dedi.

“GUSTAVO %100 PERFORMANS İLE OYNAMIYOR”

Akın,”Luiz Gustavo, %100’üyle oynayamıyor. Solundaki adam Tolga Ciğerci olunca adamın performansı %10 düşüyor. Yanına bir bakıyor Tolgay Arslan, %10 da oradan gidiyor a…. k…. Arkasındaki adam da Falette, Zanka olunca %10 da oradan gidiyor, %70’le oynuyor.” şeklinde konuştu.

‘KRUSE ALEX DEĞİL, HAYAL GÖRMEYİN’

Eski Fenerbahçeli, Kruse ve Rordigues’i de eleştirerek, “Gustavo uzay topçu. Rodrigues çok iyi, çok hızlı ama devamlılığı yok. Kruse de çok iyi topçu ama Alex de Souza gibi değil. Hayal görmeyelim. Garry kaç orta yapmış, asist yapmış. Fuleli, dikine de gidebiliyor ama sonuç yok” dedi.

GÖKHAN VE CANER’İ NEDEN YOLLADIN, NEDEN GERİ ALIYORSUN

Serhat Akın, Gökhan Gönül ve Caner Erkin iddialarıyla ilgili, “Adamları neden yolladın, neden geri alıyorsun. Türkiye’de yerli olarak daha iyisi yoktu. Yollamayacaktın. 1.5 kazanıyorsa 2 verecektin zamanında. Şimdi Fenerbahçe bek aramıyordu.” şeklinde konuştu.

ACUN ILICALI FENERBAHÇE TARAFTARINI HEYECANLANDIRMIŞTI

Bilindiği gibi Acun Ilıcalı, Fenerbahçe taraftarının da transferini istediği Mesut Özil’le ilgili “Mesut Özil, Fenerbahçe’ye getir şeklinde istekler var. Yakında sanki güzel şeyler olabilir diye düşünüyorum. Öyle hislerim var. Mesut’u çok seviyorum. Fenerbahçeliyim. Bu konuda elimden bir şey gelirse yapacağım. Bir çaba içerisindeyiz. ”

“Anlatmak isterdim ama çok da anlatamıyorum. Sonra anlatırız. Başkanımız zamanı gelince… Bildiğiniz gibi kontratlar var, kontratın bitmesi geliyor. Mesut’un kontratı bittiği zaman bence favori Fenerbahçe olur. Çünkü başkanımız Mesut’u getirebilecek bir başkan. Ben de bu konuda elimden ne gelirse yaparım.” ifadelerini kullanmıştı.

“MESUT ÖZİL NİYE GELSİN?” DEDİ, KÜFRETTİ

Serhat Akın, “Mesut Özil 39 yaşında falan gelir. Adam 32 yaşında, Arsenal’ın 10 numarası. Gelir mi Fenerbahçe’ye? Neden gelsin a…? Fenerbahçe sürekli hayal kuruyor, Fenerbahçe kötü. Maddi olarak kötü, manevi olarak kötü, sportif olarak kötü. Her b.. olarak kötü.” dedi.

“YEDİNCİ, SEKİZİNCİ OLUYOR”

Mesut Özil transferi hakkında sözlerine devam eden Akın, “Mesut Özil neden gelsin Fenerbahçe’ye şu anda? Fenerbahçe her sezon yedinci, sekizinci oluyor.” dedi.

Kaynak: Hürriyet

Okumaya devam et
Reklam

Yazarlar

Son Maç

Geri Sayım

Süper Lig Puan Durumu

PozTakımOPuan
12653
22653
32650
42649
52644
62643
72740
82534
92632
102631
112630
122729
132628
142626
152625
162525
172623
182622

Facebook

Öne Çıkanlar