15 Şubat Çar 2023
Ana SayfaHaberlerFutbol ErkekSinan Engin'den Ümraniyespor - Fenerbahçe yorumu

Sinan Engin’den Ümraniyespor – Fenerbahçe yorumu

- Advertisement -
Sinan Engin, Beyaz TV Ekranlarında Ümraniyespor – Fenerbahçe maçını yorumladı.
“Fenerbahçe’nin attığı golü faul olarak görmüyorum. Hakemin Fenerbahçe’ye kazandırılacak kararlar verdiğini görmedim. Gri pozisyonlar var doğru. Hakemler korkuyor, tek başına karar veremiyorlar. Ya VAR’la karar veriyorlar ya da ben bir bayrağı çekeyim diyor.”
“Fenerbahçe’nin gol pozisyonları vardı, Ümraniyespor’a göre de çok güçlüler zaten. Fenerbahçe cephesine soralım, onlar da hakem bizi yedi demiştir. Fenerbahçe’nin golünde tartışabilirim o kadar. Onun dışında birşey ben görmedim”
“Ümraniyespor belki Batshuayi’nin fiyatındadır. Ellerinden gelen mücadeleyi gösterdiler, tebrik ediyorum onları”
“Buradan Jesus’a söylemek istiyor, bu Arda Güler’e takımdaki diğerleri kadar şans versen veya 75’te oyuna sürsen ne olur? Sanki senin Crespoların falan iyi oynuyormuş gibi ısrarla oynatmıyorsun. İnatlaşıyorsun yapma”
“Antrenörlüğüne saygı duyarız o senin bilgindir. Biz de az çok futbol seyrediyoruz yani. Senin oynattığın takımda Arda oynar.”
“Dünya Kupası’ndan önceki gibi moralli de değil Jesus. Jesus’u lütfen rica ediyorum uyandırın. Sen maç kazanamadığında tribün sana sırtını çevirir. Bu kadar inatlaşırsan olmaz. Bu kadar inatlaşmak iyi birşey değil”
“Arda bugün oynasaydı bu maçı daha erken çevirirdi. Serleşmiyor da oyun, orada şahane oynardı. Megalomanlığı bırak Jesus. Senin takımın uçup kaçmıyor. Stoperlerine bir bak. Senin futbolcuların ağır. Ümraniyespor sana bu takımıyla böyle goller atıyorsa kaza geliyorum diyor demektir”
“Arda Güler eğer Şenol Güneş veya Okan Buruk’un elinde olsa, banko 11 oynardı.”
- Advertisement -
BENZER HABERLER
- Advertisment -

Günün içinden