Genç Futbol Takımlarımıza oyuncu kazandırmak amacıyla, 19-21 Haziran 2018 tarihlerinde İstanbul’da düzenlenen futbol seçmelerine katılan adaylar, Futbol Altyapı/GGP Teknik Heyeti tarafından değerlendirilmiştir.
Yapılan değerlendirme sonucunda, seçmelerin ilk aşamasında beğenilen ve ikinci aşama için sezon başlangıcında antrenmanlara davet edilecek olan adayların isim listesi aşağıda belirtilmiştir. 2018-2019 Sezonu Futbol Altyapı oyuncu seçmelerine gösterilen ilgi nedeniyle teşekkür ederiz. Saygılarımızla,
Fenerbahçe Spor Kulübü
Seçmelerin birinci aşamasında beğenilen ve ikinci aşama için davet edilen adaylar :09
2005 / DOĞUMLULAR | ||
S | ADI SOYADI | ŞEHİR |
1. | HAMZA TARIK OĞUZ | İSTANBUL |
2. | MURAT ÖZER | İSTANBUL |
3. | TOLGA KÜTÜKÇÜ | İSTANBUL |
4. | ENİS DEMİRTAŞ | İSTANBUL |
5. | YUSUF EREN KUVVETLİ | İSTANBUL |
6. | MERT YİĞİT GÜNTEN | İSTANBUL |
7. | ATAKAN ÇAĞATAY | İSTANBUL |
8. | İLKER HEPİNAN | BURSA |
9. | BERKAY MANAV | ÇANAKKALE |
10. | BERAT SAVA | İZMİR |
11. | MUHAMMET EREN TÜRKMEN | KOCAELİ |
12. | SERHAN YÜCEDAĞ | KOCAELİ |
2006 / DOĞUMLULAR | ||
S | ADI SOYADI | ŞEHİR |
1. | BURAK AKMAN | İSTANBUL |
2. | HÜSEYİN ERTÜRK | İSTANBUL |
3. | HASAN ERTÜRK | İSTANBUL |
4. | ERDEM ÇINAR | İSTANBUL |
5. | ROJAT AYILMAZDIR | İSTANBUL |
6. | TAYLAN ÖZGÜR BOZKURT | İSTANBUL |
7. | MEHMET TAŞ | BURSA |
8. | YİĞİT TAHA KURT | KOCAELİ |
9. | BERAT AYDIN | KOCAELİ |
10. | SERKAN TUTKAŞLI | KOCAELİ |
11. | EMRE ERTUĞRUL | YOZGAT |
2007 / DOĞUMLULAR | ||
S | ADI SOYADI | ŞEHİR |
1. | KEREM ALÇİÇEK | İSTANBUL |
2. | DORUK AYDOĞAN | İSTANBUL |
3. | YİĞİTCAN ŞİMŞEK | İSTANBUL |
4. | YUSUF KAAN SEVİM | İSTANBUL |
5. | HAMZA ALİ ULAŞ | İSTANBUL |
6. | FIRAT ADAR AKTAŞ | DİYARBAKIR |
7. | HÜSEYİN MELİH ÖZTÜRK | KÜTAHYA |
8. | ALİ EGEMEN BİLGİN | YOZGAT |
2008 / DOĞUMLULAR | ||
S | ADI SOYADI | ŞEHİR |
1. | SALİM KURT | İSTANBUL |
2. | ALİ ENES BATUR | İSTANBUL |
3. | EFE YALDIZKAYA | İSTANBUL |
4. | FURKAN GÜLSEVER | İSTANBUL |
5. | YUNUS EMRE KAPUCU | İSTANBUL |
6. | İSMAİL EFE ERSOY | İSTANBUL |
7. | ANIL ONAT BAHAR | İSTANBUL |
8. | ERTUĞRUL KONT | İSTANBUL |
9. | RÜZGAR ÖNÖZ | İSTANBUL |
10. | DEHA TERZİOĞLU | İSTANBUL |
11. | BERKAY DOĞAN | İSTANBUL |
12. | ENSAR BOSTANCI | BURSA |
13. | EFE EMRE OKUR | BURSA |
14. | YUSUF EFE ATAŞ | MALATYA |
15. | ABDULLAH EMRE BAYRAK | YALOVA |
2009 / DOĞUMLULAR | ||
S | ADI SOYADI | ŞEHİR |
1. | HİDAYET DOĞRU | İSTANBUL |
2. | EFE ÖMER TURAN | İSTANBUL |
3. | POYRAZ GÖRGÜ ŞİMŞEK | İSTANBUL |
4. | YAĞMUR YİĞİT PİROĞLU | İSTANBUL |
5. | ALPEREN ŞENYUVA | İSTANBUL |
6. | NECATİ EYMEN PARILTAN | İSTANBUL |
2010 / DOĞUMLULAR | ||
S | ADI SOYADI | ŞEHİR |
1. | BAKİ ABDULLAH BOZYİĞİT | İSTANBUL |
2. | MUSTAFA KILIÇ | İSTANBUL |
3. | GALİP EFE AYDIN | İSTANBUL |
4. | YAĞIZ KAYRA TEZ | İSTANBUL |
5. | EMİR RIDVAN AKOVA | İSTANBUL |
6. | KEREM YANDI | İSTANBUL |
7. | YAĞIZ AKARSU | İSTANBUL |
8. | YAŞAR ÖNCÜL | KAYSERİ |