17 Şubat Çar 2023
Ana SayfaHaberlerFutbol Akademi13 Yaş Altı Akademi Takımlarımız, dostluk maçlarıyla çalışmalarını sürdürüyor

13 Yaş Altı Akademi Takımlarımız, dostluk maçlarıyla çalışmalarını sürdürüyor

- Advertisement -

Futbol Akademimizin 13 yaş altı takımları, Fikirtepe Tesislerimizde çalışmalarını sürdürürken; her hafta ülkemizin çeşitli bölgelerinden takımları günübirlik ağırlayarak dostluk maçları gerçekleştiriyor.

Fenerbahçe’ye ve Milli takımlarımıza hizmet edecek sporcular yetiştirme vizyonu ile hareket eden, aynı zamanda ülkemizin çocuklarının elinden tutmak, onların gelişimlerini maç oynama pratiğiyle destekleme amacıyla çalışmalarını sürdüren Futbol Akademimiz, Fikirtepe Teslslerimizde düzenli olarak dostluk maçlarına ev sahipliği yapıyor.

Fikirtepe Tesislerimizde çalışmalarını sürdüren U9, U10, U11, U12 ve U13 takımlarımız, ülkemizin çeşitli bölgelerinden misafir edilen takımlarla dostluk maçlarına çıkarak maç tecrübelerini artırıyor. Ağırlanan kulüplerle güzel ilişkilerin de geliştirildiği maçlar kapsamında ilk etapta İstanbul Başakşehir FK U12 ve Ünalan Spor Kulübü U11 Takımları ile dostluk maçları gerçekleştirildi.

17-18 Aralık tarihlerinde ise Yeni Kocaelispor, Çamlıcaspor, Safaspor ve Başakspor ekipleri Fikirtepe Tesislerimizde dostuk maçlarında ağırlanacak ekipler olacak.

- Advertisement -
BENZER HABERLER
- Advertisment -

Günün içinden