14
Thu, Dec

Tilbe Şenyürek: "Bu forma altında şampiyonluklar yaşamak istiyorum"

Potanın Kraliçeleri
Typography

Fenerbahçe Kadın Basketbol Takımımızın yeni transferlerinden Milli basketbolcu Tilbe Şenyürek,  Resmi İnternet Sitemize açıklamalarda bulundu.

Her sporcunun Fenerbahçe gibi büyük bir camiada oynamak isteyeceğine vurgu yapan Milli basketbolcu, şampiyonluklar ve kupalar için elinden geleni yapacağını da ifade etti.

Fenerbahçe forması giyeceği için heyecanlı ve mutlu olduğunu dile getiren Tilbe Şenyürek, şu şekilde konuştu:

“Fenerbahçe çok büyük bir camia ve her sporcu burada oynamayı ister. Burada olduğum için çok heyecanlıyım. Bir an önce sezonun başlamasını istiyorum. Bu forma altında kupalar kazanıp, şampiyonluklar yaşamak istiyorum. Başarılı olmak için elimden gelenin en iyisini yapacağım. Transfer sürecim sona erdikten sonra da Fenerbahçe taraftarından çok güzel sözler duydum ve bunun için de heyecanlıyım. Fenerbahçe Ailesi, çok büyük. Taraftarıyla, oyuncularıyla, yönetimiyle… her şeyiyle büyük bir camiaya geldiğimin farkındayım. Bu büyük camia için elimden geleni yapacağım. Takımdaki herkesi de tanıyorum, Milli takımlarda beraberiz. Bu anlamda bir uyum sorunu yaşayacağımı da düşünmüyorum. İyi bir takım olacağımızı düşünüyorum. Bu uyumun da bize başarıyı getireceğine inanıyorum."

Kaynak: fenerbahce.org

 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS