Bize Ulaşın

Kulüp

FBTV’nin eski Genel Müdürü İhsan Topaloğlu için veda yemeği düzenlendi

14 yıl boyunca Fenerbahçe Televizyonu genel müdürlüğü görevini yürütmesinin ardından geçtiğimiz eylül ayının sonunda Fenerbahçe Spor Kulübü’nün anlaşarak yollarını ayırdığı İhsan Topaloğlu için düzenlenen veda yemeğine, Başkanımız Ali Koç, Yüksek Divan Kurulu Başkanımız Vefa Küçük, Yönetim Kurulu Üyeleri ile Fenerbahçe medya ve iletişim departmanı çalışanları katıldı.

Faruk Ilgaz Tesisleri’nde gerçekleştirilen organizasyonda bir konuşma yapan Yönetim Kurulu Üyemiz Sertaç Komsuoğlu, Fenerbahçe Televizyonu’nun alanında en başarılı kanal olduğunu belirterek, İhsan Topaloğlu’na verdiği emekler için teşekkür etti.

Gece İhsan Topaloğlu ile mesai harcayan çalışanların konuşmalarıyla devam etti.

Daha sonra kürsüye gelen Yönetim Kurulu Üyemiz Turhan Şahin, atlet olduğu dönemde İhsan Topaloğlu’nun muhabirlik yaptığını söylerken, kaderin kendilerini Fenerbahçe’de yeniden buluşturduğunu ifade etti.

İhsan Topaloğlu’nu uzun yıllardır tanıdığını belirten Yüksek Divan Kurulu Başkanımız Vefa Küçük ise böyle değerli bir isme veda yemeği organize edilmesinin önemini vurgulayarak, Başkan Ali Koç ve Yönetim Kurulu Üyemiz Sertaç Komsuoğlu’na teşekkür etti.

Başkanımız Ali Koç da Türkiye’nin ilk kulüp televizyonunu bugünlere getirdiği için İhsan Topaloğlu’na teşekkürlerini iletti.

Son sözü alan Fenerbahçe Televizyonu eski genel müdürü İhsan Topaloğlu yaptığı konuşmada bunun bir veda değil ayrılık olduğunun altını çizerek, “Bundan sonraki yaşantımda kulüp dışında da Fenerbahçe’ye destek olacağım” dedi. Geride bıraktığı ekibin alanında en deneyimli ekip olduğunu kaydeden Topaloğlu, gece için Başkanımız Ali Koç, Yüksek Divan Kurulu Başkanımız Vefa Küçük, Yönetim Kurulu Üyelerimiz ile çalışma arkadaşlarına teşekkürlerini sundu.

Konuşmaların ardından Başkanımız Ali Koç, 14 yıllık hizmet süresindeki emekleri için İhsan Topaloğlu’na teşekkür plaketi verdi.

Topaloğlu’na ayrıca Başkanımız Ali Koç, Yüksek Divan Kurulu Başkanımız Vefa Küçük ve Yönetim Kurulu Üyelerimizin imzaladığı arkasında FBTV yazan 14 numaralı Fenerbahçe forması hediye edildi.

Gecenin sonunda İhsan Topaloğlu, çalışanlarla tek tek tokalaşarak fotoğraf çektirdi.

Kulüp

Fenerbahçe Resmi YouTube kanalından Canlı Yayın muamması (Güncellendi)

Fenerbahçe Spor Kulübü, Resmi Youtube kanalından abonelerine gönderdiği bildirimle Canlı Yayın yapacağını duyurdu. 10.30’da başlaması planlanan yayın 11.40’a kadar başlamadı ve ardından yayın sona erdirildi. 11.55 civarı yeniden gelen bildirim ile Fenerbahçe futbol takımının Bursaspor hazırlıkları Fenerbahçe Televizyonu ile ortak yayında canlı olarak verildi.

İlk bildirim sonrası taraftarlar arasında Başkan Ali Koç’un transferlerimizi ilk olarak YouTube kanalımız üzerinden duyuracağız açıklamasını akıllara gelmişti.

Okumaya devam et

Kulüp

Kumpas Davası’nda 8. duruşma haftası sona erdi

Fenerbahçe’ye kurulan Kumpas Davası’nda 8. duruşma haftasının ardından mahkeme ara kararları açıkladı. İstanbul 23. Ağır Ceza Mahkemesi, yargılamanın 1-12 Nisan 2019 tarihlerinde kesintisiz olarak Silivri’de yapılmasını kararlaştırdı.

FETÖ/PDY’nin ‘Futbolda şike’ soruşturmasında kumpas kurduğu iddiasıyla açılan ve Silivri Ceza ve İnfaz Kurumu’nda görülen, sanıkların Fenerbahçe’ye kumpas kurdukları iddiasıyla yargılandığı davada 8. duruşma haftası bugün görülen son celseyle tamamlandı.

Ara kararları Fenerbahçe Televizyonu’na değerlendiren Kulüp avukatı Naim Karakaya, “Fenerbahçe Kumpası Davası’nda 8. duruşma haftasını geride bıraktık. Her duruşma 5 günden ibaret oluşuyor. Bu duruşma haftası Pazartesi başladı ve Cuma gününe ulaşmadı. Bugün saat 21.00’de mahkeme ara kararlarını açıkladı. Ara kararlara göre, sanıkların sorgularına devam edilecek. Mahkeme hala sanık sorgularını yapıyor. Daha sonra şikayetçilerin dinlenmesine geçilecek. Ardından delillerin toplanmasıyla bu süreç tamamlanmış olacak. Bir önceki celsede mahkeme sanıklara sorgularını yapmaları aksi takdirde bunun susma hakkı şeklinde değerlendirileceğini ve sanıkların sorgu yapmaktan vazgeçmiş sayılacağı yönünde bir ara karar vermişti. Bu ara karar doğrultusunda sanıkların bu celse sorguları yapılmaya devam edildi. Pazartesi-Salı günü sorgular yapıldı. Çarşamba günü yine sorgulara devam edildi. Bugün talepler alındı ve mahkeme ara kararları açıkladı. Bundan sonraki celseler, iki celse yani Nisan ve adli tatil dediğimiz, 1 Ağustos-30 Ağustos arasındaki tarihten önce yapılacak iki celsede her bir duruşmanın 10 günden ibaret yapılmasına karar verildi. Bundan sonraki celse 1 Nisan haftası ve 8 Nisan haftasında yani toplam ilk 10 gün duruşma yapılacak. Mahkeme sanık sorgularının devamına karar verdi. Tutuklu 25 sanığımız var ki toplamda da 107 sanığımız var. Davada biz müşteki (şikayetçi) olarak bulunuyoruz. Bu davada sanıklardan 5 sanığın uzun tutukluluk hali gerekçe gösterilerek tahliyesine karar verdi. Bu tahliyelere itiraz edip etmeyeceğimizi birkaç güne kadar değerlendirip karar vereceğiz. Bunun dışında mahkeme yargılamaya devam edecek. 2019 yılı içerisinde bitireceğine ihtimal veriyoruz. Bu yargılamayı daha fazla uzatacağını düşünmüyoruz. Biz de gerek Fenerbahçe camiasının gerek bu süreçte mağdur olmuş yöneticilerimizin adaletinin sağlanması, mağduriyetlerinin giderilmesi yönünden bu davanın kısa zamanda karara çıkacağını düşünüyoruz.” ifadelerini kullandı.

Yargıtay kararının adli tatilden önce açıklanabileceğine inandıklarını belirten Avukat Naim Karakaya sözlerini şu şekilde sonlandırdı:

“Yargıtay aşamasındaki dosya, Yargıtay’daki savcılık aşamasından geçti. Şu anda 5. Ceza Dairesi’nin önünde. Zamanlama olarak bir tahminimiz maalesef yok. Ama biz de bu sürecin gereksiz yere uzadığını düşünüyoruz. Buradaki insanların aklanmasının bir an önce teminin sağlanması açısından biz 2019 içerisinde hatta adli tatilden önce bu kararın açıklanabileceğine inanıyoruz ve bu konuda hukuki olarak girişimlerde bulunuyoruz. Umarız 5. Ceza Dairesi’nin bu kararı, kısa sürede açıklayacağını düşünüyoruz.”

Okumaya devam et

Kulüp

Bakan Mehmet Muharrem Kasapoğlu Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’u kabul etti

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç’u makamında kabul etti.

Bakanlık merkez binasında gerçekleşen kabul, yaklaşık 30 dakika sürdü. Kabulde Ali Koç, Bakan Kasapoğlu’na üzerinde isminin yazılı olduğu 34 numaralı Fenerbahçe forması hediye etti.

Okumaya devam et
Reklam

Yazarlar

Son Maç

Geri Sayım

Fenerbahçe — Ümraniyespor

Fenerbahçe Ülker Stadyumu
Ziraat Türkye Kupası

Spor Toto Süper Lig

Lefter Küçükandonyadis Sezonu Puan Durumu

PozTakımOPuan
11838
21832
31832
41829
51829
61829
71828
81828
91824
101822
111822
121821
131820
141820
151817
161817
171816
181815

UEFA Avrupa Ligi

D Grubu Puan Durumu

PozTakımOPuan
1614
268
367
463

Facebook

Öne Çıkanlar